Veilig betalen

Veilig betalen
 
 
 

Nieuws

Schrijf u in voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuws en aanbiedingen.

Uw e-mailadres:

Wat ze achterliet

Wat ze achterliet
Titel: Wat ze achterliet
Auteur: Ellen Marie Wiseman
Bestelnr.: 9789029725316
Uitgever: Voorhoeve, Uitgeverij
Prijs : € 9,99
Status:Dit artikel is leverbaar.
Voorraad:Voorraad onbekend
Levertijd:Langere levertijd
Plaats in winkelwagentje
Vorige

Voor de liefhebbers van Kristin Hannah en Jenna Blum: 'Wat ze achterliet' van Ellen Marie Wiseman is een ontroerende roman over een moeder die zich opoffert voor haar dochter. Tien jaar geleden schoot Izzy Stones moeder haar vader dood in zijn slaap. De inmiddels zeventienjarige Izzy weigert haar moeder op te zoeken in de gevangenis en laat haar brieven ongeopend. Haar pleegouders werken in een lokaal museum en vragen haar hulp bij het catalogiseren van voorwerpen die gevonden zijn op de zolder van een al lang geleden gesloten staatsinrichting. Daar, te midden van stapels achtergelaten bezittingen, vindt Izzy een oud dagboek.

In 1929 voelt de achttienjarige Clara Cartwright zich gevangen tussen haar strenge ouders en haar liefde voor een Italiaanse immigrant. Ze wijst een gearrangeerd huwelijk af en haar woedende vader stuurt haar naar een deftig tehuis voor psychische patiënten. Maar als hij zijn fortuin verliest in de Beurskrach, wordt Clara overgeplaatst naar een eenvoudige staatsinrichting. Clara's levensverhaal opent Izzy's hart: wat is de werkelijke reden achter de bizarre daad van haar moeder? Naast haar parttime baan als boekhouder besloot Ellen Marie Wiseman haar hart te volgen en met schrijven te beginnen. Haar droom kwam uit met het verschijnen van 'De pruimenboom', dat in Nederland lovend werd ontvangen.

 

Onbekend

Er is (tijdelijk) geen informatie over de actuele voorraad.